چهار ترفند برای فروش اپلیکیشن

چهار ترفند برای افزایش فروش اپلیکیشن-اپلیکیشن‌ساز آنلاین موبایل پازلی-puzzley.net 1
آنچه در این مطلب خواهید خواند:
زمان مطالعه: 2 دقیقه

وقتی حساب نمایندگی خود در پازلی را ایجاد می‌کنید، باید تمرکز خود را روی فروش اپلیکیشن‌ها قرار دهید. ممکن است در ابتدا شما چند مشتری داشته باشید، اما بعد از مدتی شما باید به دنبال مشتری جدید باشید. در این مطلب چند ترفند برای فروش اپلیکیشن مطرح می‌شود تا به شما در موفقیت بیشتر کمک کند.

چند نکته برای نمایندگی‌های پازلی

ایده‌های افزایش فروش اپلیکیشن:
  • روی یک بازار دست‌نخورده و بکر تمرکز کنید.
  • از اهرم شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی محتوایی استفاده کنید.
  • از مستندات آماده استفاده کنید.
  • از مزیت فضای روبه‌رشد اپلیکیشن‌های موبایل استفاده کنید.
روی یک بازار دست‌نخورده و بکر تمرکز کنید:

اگر قبلا در یک صنعت خاص تخصص داشته‌اید از آن برای تولید و افزایش فروش اپلیکیشن استفاده کنید و سعی کنید شناخت خود را در آن حوزه بیشتر کنید. مثلا اگر سابقه ساخت اپلیکیشن در حوزه مشاوره املاک را دارید می‌توانید تعداد بیشتری اپلیکیشن در این زمینه بسازید. این شکل کارکردن چند مزیت دارد:

  • هر چه بیشتر اپلیکیشن در یک بخش بسازید، شناخت بهتری از آن بخش خواهید داشت و نیاز‌ها را بهتر درک می‌کنید. همچنین بهتر می‌توانید مشتریان را قانع کنید.
  • وقتی روی یک حوزه فعالیت کنید در مقابل رقبا افراد آن حوزه بیشتر به شما اعتماد می‌کنند.
  • فروش اپلیکیشن برای شما راحت‌تر خواهد شد. چون جایگاه مناسبی در آن حوزه کسب کرده‌اید و لیستی از مشتریان وفادار را همراه خود دارید. به‌مرور زمان می‌توانید در خدمات خود تنوع ایجاد کنید.
برای افزایش فروش اپلیکیشن از اهرم شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی محتوایی استفاده کنید:

بیش از ۳ میلیارد نفر در فیسبوک و بیش از ۱ میلیارد نفر در اینستاگرام فعالیت دارند. شبکه‌های اجتماعی مد نیستند که مدتی بعد نباشند. این‌ها آمده‌اند که سال‌های سال همراه ما باشند. با فعال‌بودن در شبکه‌های اجتماعی و با سرمایه‌گذاری در تبلیغات آنلاین می‌توانید به جمع‌آوری لیدهای هدفمند بپردازید. البته شما باید تبلیغات خود را مطابق با بودجه و مخاطبان هدف خود تنظیم کنید. بعد از جذب یک لید نوبت به کارشناسان فروش شما می‌رسد که بتوانند با جلب علاقه مخاطب، شانس فروش بیشتری ایجاد کنند.
با راه‌اندازی یک بخش بلاگ و تولید محتوا در حوزه فعالیت خود می‌توانید به‌عنوان یک متخصص شناخته شوید. تولید محتوا باعث می‌شود مخاطب به شما بیشتر اعتماد کند.

از مستندات آماده استفاده کنید:

شما می‌توانید مستنداتی از خدمات و ویژگی‌هایی که ارائه می‌دهید آماده کنید. در این مستندات می‌توانید از مزیت‌های اپلیکیشن موبایل گرفته تا ویژگی‌های منحصربه‌فرد خودتان، لیستی آماده کنید. همچنین می‌توانید نمونه کارهای خود را قرار دهید و سعی کنید تخصص خود را در حوزه کاری مخاطب‌تان نشان دهید. شما می‌توانید برای افزایش فروش اپلیکیشن و جذب مشتری از این مستندات استفاده کنید.

از مزیت فضای روبه‌رشد اپلیکیشن‌های موبایل استفاده کنید:

تولیدکننده‌های محتوا و همچنین فروشگاه‌های کوچک می‌توانند مشتری‌های مناسبی برای خدمات شما باشند. رقابت بر بستر وب خصوصا برای تولیدکنندگان محتوا مانند بلاگرها بسیار سخت است. شما با ارائه پیشنهاد مناسب می‌توانید آن‌ها را مجاب به استفاده از اپلیکیشن کنید. رقابت در اپلیکیشن‌ها به مراتب ساده‌تر از فضای وب است.

همچنین با ارائه خدمات فروشگاهی می‌توانید بستری برای فروش آنلاین فروشگاه‌های کوچک آماده کنید. با تغییر سبک زندگی افراد و تمایل به استفاده از خدمات آنلاین، شما هم می‌توانید از این فضا استفاده کنید و به جذب مشتری بپردازید.

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های بازاریابی و فروش خود هستید توصیه می‌کنم مطالب زیر را مطالعه کنید:

روش‌های کسب درآمد از اپلیکیشن

چطور اپلیکیشن مان را بفروشیم؟

پنج ترفند برای کسب درآمد از فروش اپلیکیشن (قسمت اول)

پنج ترفند برای کسب درآمد از فروش اپلیکیشن (قسمت دوم)

سه قدم تا فروش اپلیکیشن به مشتریان

به اشتراک بگذارید:

داوود عباسی
داوود عباسی
به مباحث مدیریتی و آواز خوندن علاقه زیادی دارم و حافظه ام طوریه که اگه کاری بهم سپرده بشه، می تونید مطمئن باشید یادم نخواهد رفت. تو پازلی کارم رو با ارتباط با مشتری شروع کردم و در ادامه در بخش تولید محتوا، با هدف کمک به مشتری ها فعالیتم رو ادامه دادم.

مطالب پر بازدید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *