39-5

ساخت اپلیکیشن آموزشی

ساخت اپلیکیشن آموزشی یکی از بهترین ابزار های افزایش فروش و توسعه کسب و کار است. مدیریان این اپلیکیشن ها می توانند به سادگی محتوای آموزشی خود اعم از ویدئو، متن، فایل، صوت و غیره را در یک اپلیکیشن در اختیار کاربرانشان قرار دهند.

مزایای ساخت اپلیکیشن آموزشی

اپلیکیشن آموزشی اپلیکیشنی است که به شما اجازه می دهد محتوای آموزشی خود از قبیل دوره های ویدئویی، فایل های صوتی، بلاگ آموزشی و فایل هایی مانند PDF را در ازای مبلغ خاصی یا به صورت رایگان به مدت محدود یا نا محدود در اختیار کاربران اپلیکیشن خود قرار دهید و در صورت لزوم خدماتی نظیر پشتیبانی آموزشی ویا اعلان دوره های جدید را به آنها اعلام کنید. از دیگر مزایای ساخت اپلیکیشن آموزشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:


1-صرفه جویی در زمان

کاربران می توانند در هر زمان و هر مکانی نسبت به تکمیل دوره و مطالعه آنلاین اقدام کنند و از رمان های تلف شده استفاده کنند.

2- ارتباط با مشتری

می توانید ارتباط نزدیکتر و بیشتری از طریق اعلانات و یا پیغام های شخصی با دانش آموزان دوره های خود داشته باشید.

3- حفاظت از محتوای آموزشی

کاربران تنها از طریق اپلیکیشن می توانند محتوای آموزشی را مشاهده کنند و قادر به انتشار عمومی محتوای ارزشمند شما نیستند.

4-محتوای متنوع

در یک اپلیکیشن آموزشی می توانید از انواع مختلف محتوا شامل عکس، فیلم، صدا و متن استفاده کنید.

5- دریافت آنلاین هزینه

با استفاده از درگاه های پرداخت آنلاینی که می توان در اپلیکیشن استفاده کرد شما به راحتی می توانید محتوای خود را بفروشید.

6- تبلیغات هدفمند

با استفاده از اپلیکیشن می توانید تبلیغات بهینه تر و هدفمند تری برای جذب مخاطب داشته باشید و اطلاع رسانی سریعتری انجام دهید.

7- پاسخگویی و پشتیبانی

از طریق اپلیکیشن دانش جویان شما می تواند سوالات خود را از شما بپرسد و یا طریق اپلیکیشن و چت پشتیبانی دریافت کنند.

8-تجربه کاربری متفاوت

می توانید با ارائه ی خدمات خلاقانه تجربه ای متفاوت برای مشتریان خود خلق کنید.

9- همیشه در دسترس

با یک اپلیکیشن همیشه در تلفن همراه مشتریان حضور دارید و بارها در طول روز مشتری هنگام کار با تلفن همراه شما را به یاد می آورد.

برای مشاوره رایگان ساخت اپلیکیشن تماس بگیرید:

امکانات ضروری برای

ساخت اپلیکیشن آموزشی

ساخت اپلیکیشن آموزشی نیازمند حداقل امکانات ضروری است که می بایست در هنگام ساخت یا خرید این گونه اپلیکیشن ها به آن توجه داشت. برخی از این امکانات عبارت اند از:

ثبت نام و عضویت

جستجو در دوره ها

ساخت دوره ویدئویی

درج فایل های صوتی

درج متن و محتوا

سابقه خرید دوره ها

پرداخت آنلاین

دسته بندی

سایر امکانات مورد نیاز برای

ساخت و طراحی اپلیکیشن آموزشی

امکانات دیگری نیز برای ساخت و طراحی اپلیکیشن های آموزشی مورد نیاز است که شاید چندان ضروری به نظر نرسند اما موجب سادگی و راحتی کاربر در هنگام استفاده از اپلیکیشن خواهند شد. برخی از این امکانات شامل موارد زیر می شود:

قابلیت کیف پول

رمز یکبار مصرف

نمایش مدت زمان دوره

قابلیت فروش حق اشتراک

پشتیبانی از طریق چت

پشتیبانی از طریق تیکت

ارسال پیام مدیر به کاربر

جلوگیری از ضبط صفحه

ارسال پوش نوتیفیکیشن

نمایش آفلاین ویدئو دانلود شده

نمایش ویدئوی نمونه آموزش

نمایش تیزر آموزش

درج بنرهای تبلیغاتی

تعیین نقش های کاربری متفاوت

لایک و نظرات

انواع درگاه های

پرداخت آماده در پازلی

ما امکان اتصال سریع و راحت هنگام ساخت اپلیکیشن فروشگاهی شما را به درگاه های پرداخت زرین پال، ملت، صادرات، آیدی پی، کافه بازار و مایکت را فرآهم آورده ایم.

امنیت

فایل های آموزش در

طراحی اپلیکیشن

آموزشی

تامین امنیت فایل های ویدئویی و صوتی آموزش یکی از مهمترین نکاتی است که باید در هنگام طراحی اپلیکیشن های آموزشی به آن توجه کنید. هیچکس دوست ندارد پس از مدتی آموزشی هایی که برای آن زحمت کشیده است را به صورت رایگان در اینترنت ببیند. از این رو باید مطمئن شوید که سورس فایل های شما به راحتی در دسترس کاربران قرار نمی گیرد و امکان دسترسی به آنها در خارج از اپلیکیشن وجود ندارد. به طور کلی دو راه برای انتشار فایل های آموزشی شما وجود دارد:

دانلود مستقیم:

اگر شما فایل های خودتان را به صورت مستقیم در اپلیکیشن در دسترس کاربران قرار دهید آنها خواهند توانست فایل شما را در گالری خود پیدا کرده و انتشار دهند.

ضبط صفحه نمایش:

این کار که اصطلاحا به آن اسکرین ریکورد می گویند یکی دیگر از روش های مرسوم کپی برداری از روی محتواهای آموزشی است. بدین صورت که فرد خاطی نرم افزار ضبط صفحه نمایش خود را فعال کرده و کل محتوای ویدئو را ضبط کرده و انتشار می دهد.

راه حل چیست؟

امنیت فایل های کاربران پازلی از اهمیت بالایی برخوردار است از این رو راهکار هایی برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی تعبیه شده است. مدیر اپلیکیشن با فعال کردن قابلیت دانلود ویدئو درون اپلیکیشن می توانند از دانلود و ذخیره سازی فایل در گالری کاربر جلوگیری کند. در این حالت ویدئو صرفا درون اپلیکیشن دانلود شده و کابر دسترسی به اصل فایل نخواهد داشت.

همچنین برای جلوگیری از ضبط تصویر از روی صفحه نمایش نیز قابلیتی تعبیه شده است که در صورت فعال بودن چنین نرم افزاری هیچ تصویری رکورد نخواهد شد و خروجی نهایی فایل یک صفحه سیاه خواهد بود.

برای مشاوره رایگان ساخت اپلیکیشن فروشگاهی کلیک کنید:

چه اپلیکیشن های آموزشی را می توان با پازلی ساخت؟

طراحی اپلیکیشن

آموزشی کودکان

طراحی اپلیکیشن

آموزشی زبان