1-5

خدمات طراحی و محتوا

طراحی ظاهر و محتواگذاری اپلیکیشن

امروزه در دنیای اپلیکیشن‌ها به سر می‌بریم و همه روزه با اپلیکیشن‌های زیادی سروکار داریم. از همین رو انتخاب‌های بسیار متنوع و گسترده‌ای در پیش مخاطبان و کاربران موبایلی وجود دارد. رابط کاربری و رابط تجربی اپلیکیشن اولین المانی‌ است که کاربران با آن برخورد می‌کنند.

گفته می‌شود از زمان ورود کاربر به اپلیکیشن تنها ۷ ثانیه فرصت جلب توجه و نظر وجود دارد و بعد از این زمان تصمیم به حذف یا نگهداری اپلیکیشن می‌گیرد. طراحی رابط کابری و ساده بودن استفاده از آن اهمیت به‌سزایی برای یک اپلیکیشن و کابران آن دارد.

طراحی رابط کاربری نیازمند آشنایی کامل با اصول تجربه کاربری، آفرینش حس خوب برای کاربران و آشنایی با جدیدترین الگوهای طراحی دراپلیکیشن‌های موبایل می‌باشد. تیم طراحی تجربه کاربری پازلی با بیش از ۸ سال تجربه موفق در این حوزه می‌تواند نیازهای کامل شما به خلق محصولی چشم گیر و استاندارد را در این حوزه برآورده کند. طراحی زیبا و کارآمد ما با دیدی هنرمندانه در اپلیکیشن‌های موبایل، کمک می‌کند که در بازار اپ‌های موبایل بهتر دیده شوید.

بارگذاری محتوا

محتوا گذاری

در حالت محتواگذاری شما می توانید محتوای مد نظر خود را به تیم محتوا گذاری پازلی تحویل داده تا نسبت به برآورد هزینه و بارگذاری آن اقدام نمایند.

به خاطر داشته باشید که در این حالت تنها محتوای ارسالی شما بارگذاری شده و از منظر طراحی داخلی اپلیکیشن تغییری انجام نخواهد شد.

دیزاین اپلیکیشن

طراحی

در حالت طراحی، کلیه ظاهر اپلیکیشن شما مطابق با هویت بصری برند شما تغییر خواهد کرد و به صورت کاملا اختصاصی طراحی می شود.

به عنوان مثال کلیه دکمه ها ، زنگبندی، تصاویر، آیکون ها و سایر جزئیات به صورت یکپارچه تغییر کرده و ظاهر زیباتری را پدید می آورد.

آیتم های طراحی اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن موبایل به تنهایی به معنی موفقیت و تکمیل مسیر نیست. اپلیکیشن موبایل شما باید علاوه بر محتوای ارزشمند، رابط کاربری جذاب و کاربرپسندی داشته باشد. طراحی جذاب و استاندارد باعث اعتماد هر چه بیشتر کاربران و ایجاد اعتبار و هویت هرچه بیشتر اپلیکیشن شما می‌شود. تیم طراحی پازلی می‌تواند رابط کاربری اپلیکیشن شما را مطابق با استانداردهای روزدنیا طراحی و پیاده‌سازی کند و هویت مجزایی برای اپلیکیشن شما ایجاد کند.

طراحی آیکون اپلیکیشن

طراحی بکگراند اپلیکیشن

طراحی اسپلش اسکرین

طراحی آیکون های منو

طراحی بکگراند منو

طراحی صفحات اصلی

ساخت بنر اسلایدر

اصلاح رنگ بندی اپلیکیشن

نمونه طراحی اپلیکیشن توسط پازلی

برای مشاوره رایگان و استعلام قیمت تماس بگیرید:

پرسش های متداول (FAQ)

آیا امکان طراحی اختصاصی اپلیکیشن طبق درخواست مشتری وجود دارد؟

بله، شما می توانید ظاهر مورد نظر خود را ترسیم کرده و تصویر آن را برای تیم طراحی پازلی ارسال کنید. پس از بررسی طرح بر اساس استاندارد های UI و UX طرح شما پیاده سازی خواهد شد.

تعرفه طراحی اپلیکیشن در پازلی چگونه محاسبه می شود؟

طراحی و دیزاین اپلیکیشن ها بسته به میزان محتوا و درخواست های شما و حجم تغییرات مورد نیاز متغییر می باشد و بهتر است برای استعلام دقیق با مشاوران پازلی تماس بگیرید. 02191014803

پازلی چه مواردی از اپلیکیشن را طراحی کرده و یا تغییر می دهد؟

مواردی از قبیل طراحی آیکون اپلیکیشن، اسپلش اسکرین، رنگبندی ها، آیکون ها، تصاویر اسلایدر، بکگراند ها و ظاهرات صفحات اصلی اپلیکیشن در هنگام طراحی تغییر می کنند و مطابق هویت بصری شما طراحی می گردد.

آشنایی با سایت و شیوه ثبت نام و ورود

معرفی اپلیکیشن ساز پازلی

آموزش ایجاد و ساخت اپلیکیشن