سوالات متداول

پرسش و پاسخ

1پازلی چیست؟
پازلی یک اپلیکیشن‌ساز موبایل آنلاینه که شما می‌تونید به وسیله اون بدون هیچ دانش برنامه‌نویسی اپلیکیشن‌های دلخواه‌تون رو طراحی کنید!
2پازلی چه جوری کار می‌کنه؟
ما در پازلی یک سری ابزار و افزونه داریم که شما فقط کافیه محتواتون رو داخل اون‌ها وارد کنید. بعدش تقریبا کار تمومه! از بین تم‌ها و منوهایی که برای اپ‌تون از قبل اماده کردیم یکی رو انتخاب می‌کنید و روی دکمه دانلود کلیک می‌کنید تا اپ‌تون روی سرورهای ما ساخته بشه و براتون دانلود بشه!
3ماژول چیه؟
منظور از ماژول همون صفحاتی هست که شما می‌تونید به اپلیکیشن اضافه کنید، مثلا صفحه ی اخبار، تماس با ما...
4آیا پولی که می‌پردازم برای یک اپلیکیشن است یا سالانه؟
نه مبلغ هر اپلیکیشن جداگانه محاسبه می‌شه. یعنی شما برای ساختن اکانت و کارکردن با پازلی پولی نمی‌پردازید و برای دانلود اپلیکیشن دلخواه‌تون هست که هزینه پرداخت می‌کنید. شما یک اکانت می‌سازید و حالا برای اپلیکیشن‌هایی که با پازلی می‌سازید، می‌تونید سالانه اشتراک تهیه کنید. هر اپلیکیشن جداگانه محاسبه میشه تا مدت اشتراکش با بقیه اپ‌هاتون اشتباه نشه.
5اگر طرح استاندارد رو خریدم آیا امکان تغییر به ویژه را دارم؟
بله. چرا که نه!
6من برنامه‌نویسی بلد نیستم، آیا می‌تونم از پازلی استفاده کنم؟
یه جورایی خیلی راحته! ما پازلی رو طوری طراحی کردیم که شما می‌تونید بدون دونستن مهارت خاصی قدم به قدم جلو برید و اگر محتواتون آماده باشه در کمتر از یک ساعت اپ‌تون رو طراحی و دانلود کنید.
7آیا برای بروزرسانی اپلیکیشن خودم نیاز به پرداخت دوباره دارم؟
فعلا خیر. به زودی طرح‌های جدید روی پازلی قرار خواهند گرفت.
8با پازلی چه نوع اپلیکیشن‌هایی می‌تونم بسازم؟
تقریبا هر نوع اپلیکیشنی! ما ویجت‌های متنوعی داریم که برای ساخت اپلیکیشن شما به کمک‌تون میان. ویجت خاصی هم در نظر داشتید به ما اطلاع بدید تا در صف توسعه بزاریم.
9محرمانه موندن اطلاعات کاربران اپلیکیشنم چقدر تضمین میشه؟
تضمین کامل. ما هیچ اطلاعاتی از کاربرهای اپلیکیشن شما رو بر روی سرورهامون نگهداری نمی‌کنیم.
10آیا می‌تونم آمار بازدیدها و اطلاعات مربوط به کاربران رو مشاهده کنم؟
بله یکی از اولویت‌ها برای توسعه پازلی ابزارهای آمارگیری هستند و شما می‌تونید آمار بازدید، آمار پرداخت و... رو از پنل‌کاربری‌تون مشاهده کنید.
11آیا پازلی اپلیکیشن من رو منتشر می‌کنه؟
بله. می‌تونید درخواست‌تون رو از طریق پشتیبانی برای ما بفرستید. ما اپلیکیشن شما رو می‌تونیم در همه مارکت‌های ایرانی و خارجی منتشر کنیم.
12آیا با پازلی می‌شه اپلیکیشن ios هم ساخت؟
بله. فقط کافیه درخواست‌تون رو از طریق پشتیبانی برای ما بفرستید.
13چه طوری می‌تونم اپلیکشنم رو تست کنم تا مطمئن بشم درست کار می‌کنه؟
داخل بیلدر پازلی روی دکمه آبی رنگ و بزرگ تست کلیک کنید تا یه Qr Code نمایش داده بشه. با اسکن کردن اون می‌تونید روی گوشی اپلیکیشن‌تون رو تست کنید. هر ویجتی به صورت جداگانه هم امکان تست کردن داره که از پنجره همون ویجت در دسترس هست.
14چه طوری می‌تونم برای اپلیکیشنم طراحی اختصاصی داشته باشم؟
در طرح ویژه ما این امکان رو فراهم کردیم. اگر طراحی اختصاصی یا مشاوره برای ساخت اپلیکیشن‌تون خواستید از پشتیبانی آنلاین به ما اطلاع بدید تا این مورد رو با همدیگه بررسی کنیم.
15آیا امکان مدیریت کاربران اپلیکیشنم رو دارم؟
اطلاعات کاربران شما مثل آمار بازدید از طریق قسمت آمارگیری در دسترس هستند که به زودی توسعه داده خواهد شد.
16با خرید هر کدوم از طرح‌ها از چه پشتیبانی خاصی بهره‌مند میشم؟
ما سعی می‌کنیم همیشه از طریق پشتیبانی آنلاین پاسخ گو باشیم حتی برای طرح رایگان! اما با خرید طرح‌های استاندارد و... از پشتیبانی اختصاصی و مشاوره برای ساخت اپلیکیشن توسط تیم ما بهره‌مند خواهید شد.
17چه طور می‌تونم تبلیغات پازلی رو از اپلیکیشنم حذف کنم؟
با خریداری پلن‌های استاندارد و خانواده، می‌تونید تبلیغات پازلی رو از اپلیکیشن‌تون بردارید.
18اطلاعات بیشتری درباره طرح ویژه پازلی می‌‌خوام.
در طرح ویژه تیم تولید اپلیکیشن ما در جمع‌آوری، تولید، بازاریابی و انتشار اپلیکیشن شما مشارکت خواهد کرد. در این طرح فرض براین هست که شما علاقه‌ای به ساخت اپلیکیشن توسط خودتون ندارید و ترجیح میدید توسط یک نفر دیگه این کار انجام بشه.
19آیا اپلیکیشن‌های تولیدی با پازلی در حالت آفلاین هم کار می کنند؟
بله! به جز قسمت‌هایی مثل خبرخوان که به طور ساختاری و درهمه اپلیکیشن‌ها به اینترنت نیاز دارند، مابقی ویجت‌ها کاملا آفلاین هستند. حتی ویجت‌هایی مثل خبرخوان که از طریق اینترنت اطلاعات‌شون رو دریافت می‌کنند بعد از یک بار باز شدن، کَش می‌شوند تا دوباره فقط برای به‌روزرسانی به اینترنت نیاز داشته باشید.
20چه طوری میشه یک اپلیکیشن رو به‌روزرسانی کرد؟
در طرح استاندارد و... شما می‌تونید بدون نیاز به دانلود مجدد محتوای اپلیکیشن‌تون رو از طریق پنل‌کاربری‌تون در پازلی به‌روزرسانی کنید!