آشنایی با پازلی

پازلی چیه؟

با پازلی می‌تونید بدون هیچ دانشی از طراحی نرم‌افزار، یک اپلیکیشن موبایل برای خودتون بسازید. نرم‌افزاری که می‌تونه برای کسب‌وکارتون یا حتی خودتون باشه. تمام چیزی که نیاز دارید چند کلیک ساده است که هر کدوم شما را به داشتن یک نرم افزار اختصاصی روی موبایل یا تبلت‌تان نزدیک و نزدیک‌تر می‌کند. مدیریت محتوا و تصاویر، خبرخوان،فروشگاه، نوتیفیکیشن، فروشگاه فایل، پرداخت‌ درون‌برنامه‌ای، تبلیغات درون‌برنامه‌ای، معرفی خودتان و استفاده از نقشه تنها بخشی از قابلیت‌های اپلیکیشن نسبتا خفنی هستند که شما به دست میارید. ولی مهم‌تر و بهتر از همه اینکه ما به شما سرنخ می‌دیم که واقعا به چطور نرم افزار و قابلیت‌هایی نیاز دارید.

پازلی مثل هلو:
بگذار از اول راستشو بگیم. درست کردن نرم‌افزار موبایل بدون پازلی هم امکان‌پذیره. فقط چند برنامه‌نویس، مدت قابل توجهی زمان، مقدار تقریبا زیادی پول و البته دانش خودتون رو می‌خواد و همه اپلیکیشن ها به این همه زر و زور نیاز نداره. در واقع ما در پازلی قسمت‌های سخت کار را انجام دادیم و به شما یک راه حل بدون نیاز به برنامه نویسی ارائه می دیم. شما می‌تونید به راحتی آب خوردن اپ خودتون رو بسازید. فقط کافیه مراحل رو دنبال کنین و به سرعت به نتیجه دلخواه خود برسید.
پازلی مثل موز:
بله مثل موز! می دونید موز خیلی میوه کاملیه و پازلی هم همین طوریه. یعنی نه تنها خوشمزه است و خوردنش کیف داره بلکه نیازهای غذایی شما رو هم برطرف می کنه. حالا جدی داشتن یک برنامه نویس موبایل، پایان ساخت یک نرم افزار نیست، بلکه شروع اونه. شما باید کلی وقت رو صرف تحقیق و بررسی نرم افزارهای مشابه کنید، یا دست کم یک متخصص برای طراحی نرم افزارتون، چه از لحاظ ساختار و چه بخش‌بندی و یا حتی از یک طراح برای بخش رابط کاربری نیز کمک بگیرید. پازلی خودش به صورت خودکار لیستی کامل از امکانات و ساختاربندی متناسب با نرم‌افزارتون به شما پیشنهاد میده و اینجوری می‌تونید در کنار کارکرد خوب و گالری های باکیفیت، امکان برندسازی و طراحی دستی و به‌روزرسانی درلحظه و… رو یکجا برای اپلیکیشنتون انتخاب کنید.
پازلی، جیب پسند:

کلا کمتر پیاده می‌شید دیگه. با پازلی شما میتونید با صرف کمترین هزینه و زمان ممکن بدون استخدام برنامه نویس، یه نرم افزار بسازید. حتی از قضیه پول هم بگذریم مهمترین صرفه جویی شما در اعصاب و وقتتونه. یعنی چون خودتون دقیقا قابلیت‌ها یا طراحی که می‌خواید رو انتخاب می‌کنید بنابراین دیگه سوءتفاهم یا درگیری با کسی ندارید و در پایان مسیر هم اپ آماده رو تحویل می‌گیرید پس دیگه مشکلی با دیگران ندارید. نرم‌ا‌فزارتون رو تصور می‌کنید، در مدت کوتاهی با راهنمایی ما می‌سازید و می‌تونید همون لحظه تست کنید.

پازلی طرفدار صلح جهانی:
بشریت از زمان غارنشینی تاکنون همواره شاهد درگیری میان آی‌اواس و اندروید بوده. به همین نسبت استخدام یک برنامه‌نویس جداگانه برای هرکدوم هم کار سختیه که پیچیدگی‌های دو پلتفرم متفاوت رو به خوبی احساس می‌کنید اما پازلی بلافاصله به شما امکان ساخت یک‌جا هردو نسخه رو می‌ده. فقط با یک کلیک می‌تونید خروجی آیفون و یا اندروید خودتون رو دریافت کنید و به صلح جهانی کمک کنید.
خلاصه اینکه همه ما عاشق موبایل‌هامون هستیم. موبایل یکی از قیمتی‌ترین وسایلمون به حساب می‌یاد، بهترین دوستمونه، کالایی که همیشه همراه داریم و بیشتر زمانمون‌ رو با اون سپری می‌کنیم. با ارایه نرم‌افزار اختصاصی‌تون ، قسمتی از زندگی موبایلی مخاطبین بشید و به راحتی باهاشون تعامل کنید.
سایدبار
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.