22-5

ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار

ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار و شرکت های بزرگ یکی از راه های توسعه و یا شروع کسب و کار برای افرادی است که قصد راه اندازی و گسترش یک کسب و کار را دارند. این اپلیکیشن ها به عنوان نمونه های استارتاپی موفق در ایران مورد توجه بسیاری از افراد هستند و نمونه های مشابه زیادی از روی آنها ساخته می شود. در این بین ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار یا شیپور برای درج آگهی مشتریان زیادی دارد و افراد زیادی قصد راه اندازی سرویس های درج آگهی برای حوزه های مختلف را دارند.

اپلیکیشن دیوار چگونه عمل می کند؟

مخاطبان اصلی پلیکیشن مشابه دیوار به دو دسته تقسیم می شوند، کسانی که به دنبال کالا یا خدمات خاصی هستند و کسانی که آن کالا یا خدمات را ارائه می دهند. این افراد می توانند با ثبت نام در اپلیکیشن، آگهی مورد نظر خود را درج کنند تا افراد متقاضی آن از طرق ارتباطی مشخص شده در آگهی با آنها تماس بگیرند و کالا یا خدمات مورد نظر را خریداری یا سفارش دهند.

شیوه درآمد زایی اپلیکیشن دیوار چگونه است؟

همانطور که گفته شد دیوار محلی برای درج آگهی و جستجوی خدمات است. از آنجایی که حجم آگهی های درج شده در طول یک روز بسیار زیاد است آگهی های قدیمی تر از دید مخاطبان دور می شوند و شانس کمتری برای تماس و یا فروش دارند. بنابراین قابلیتی در این اپلیکیشن گذاشته شده است که صاحبان آگهی می توانند با پرداخت مبلغ مشخص به ازای هر آگهی آن را به بالای فهرست آگهی های دسته انتقال داده و برای مدت مشخص در آنجا نمایش دهند.

شیوه های دیگری هم برای کسب درآمد از این اپلیکیشن ها وجود دارد اما اصلی ترین شیوه کسب درآمد از اپلیکیشن دیوار این روش است. از جمله روش های دیگر می توان به نمایش تبلیغات، پرداخت حق عضویت، ثبت آگهی پولی و یا فروش مستقیم کالاهای پرطرفدار توسط خوتان اشاره کرد.

ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن دیوار

اصلی ترین ویژگی ها و امکانات موجود در اپلیکیشن مشابه دیوار پازلی شامل موارد زیر می شود:

حساب کاربری

قابلیت ثبت نام با شماره موبایل و ایجاد حساب کاربری

ثبت آگهی

قابلیت ثبت آگهی توسط فرم های سفارشی سازی شده

دسته بندی آگهی

قابلیت ایجاد دسته بندی برای آگهی های ثبت شده

جستجو آگهی

قابلیت جستجوی آگهی دلخواه در دسته آگهی ها

چیدمان محتوای آگهی

می توانید محتوای آگهی ها را به صورت دلخواه دیزاین کنید.

فرم ساز پیشرفته

گرفتن انواع مختلف محتوا نظیر متن، عکس، لوکیشن و غیره

دکمه تماس

عدم نمایش شماره آگهی دهنده و تماس با کلیک بر روی دکمه

پوش نوتیفیکیشن

قابلیت ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران

0 +

دسترسی نامحدود به همه افزونه ها

علاوه بر امکانات اصلی اپلیکیشن دیوار پازلی، می توانید از تمام 38 افزونه مختلف پازلی و امکانات پنل مدیریت آن استفادکنید. این امکانات قابلیت هایی نظیر اتصال به درگاه پرداخت، بلاگ، فروشگاه آنلاین، ویدئو، موزیک و پادکست،فروش فایل، چت پشتیبانی، محاسبه خودکار قیمت و فرم پیشرفته هستند که در اختیار شما قرار می گیرند.

هزینه ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار

هزینه ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار با تمام قابلیت ها و امکانات فعلی آن مبلغ زیادی را می طلبد.. با کمی جستجو می توانید از مبالغ چند صد هزار تومانی تا چد صد میلیون تومانی را در بازار پیدا کنید. دقیقا نمی توان گفت که کدام یک از این اپلیکیشن ها و قیمت آنها بهترین گزینه برای ساخت اپلیکیشن دیوار است. اما شما می توانید با درخواست نمونه تست و بررسی امکانات و قابلیت ها و مقایسه آنها با بودجه خود بهترین حالت ممکن را پیدا کنید و اپلیکیشن خودتان را سفارش دهید.

شرکت های برنامه نویسی اپلیکیشن معمولا مبالغ بالایی برای ساخت این گونه اپلیکیشن ها درخواست می کنند و این هزینه صرفا برای ساخت محاسبه می شود و هزینه نگهداری و پشتیبانی پیش رو به صورت جداگانه و مدت دار محاسبه می شود.

از طرف دیگر برخی سرویس های اپلیکیشن ساز نیز قابلیت ساخت اپلیکیشن دیوار را دارند اما شاید برخی امکانات جزئی مانند گفتگوی بین کاربران را نداشته باشند و یا در صورت نیاز قابلیت سفارش اختصاصی و کد نویسی آن قابلیت را به شما پیشنهاد کنند. مزیت این سرویس ها این است که هزینه های ساخت اپلیکیشن در آنها به مراتب پایین تر ازشرکت های برنامه نویسی تمام می شود و خدمات پس از فروش نیز دارند.روش های ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار در پازلی

روش اول

ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار

با قالب های آماده

این اپلیکیشن‌ها پیش‌ساخته هستند و می تواند برای ساخت اپلیکیشن دیوار خود از این قالب‌ها استفاده کنید. ما این اپلیکیشن ها را با افزونه های پازلی آماده کرده ایم که شما برای ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار کافی است قالب اپلیکیشن موردنظر را انتخاب کنید تا به پنل کاربری شما اضافه شود و شما بتوانید محتوای مخصوص به خود را در افزونه های قالب جایگذاری و آن را شخصی سازی کنید.

روش دوم

ساختن اپلیکیشن مشابه دیوار

با افزونه های پازلی

شما می توانید با ترکیب و کنار هم قرار دادن ماژول ها و افزونه های پازلی اپلیکیشنمشابه دیوار مورد نظر خود را بسازید. این ماژول ها در واقع قابلیت هایی هستند که شما می خواهید در داخل اپلیکیشن خود داشته باشید به عنوان مثال فروشگاه، نمایش ویدئو، درگاه پرداخت، فرم و غیره.

همچنین آموزش کامل کار با این افزونه ها در آکادمی پازلی به رایگان در دسترس قرار دارد.