اپلیکیشن done shod

اپلیکیشن done shod


ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، شرکت را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت رسانه‌های دیجیتال مختص خدمات تعمیر لوازم خانگی، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

با برخورداری از برترین تکنسین های دانش آموخته از سازمان فنی حرفه ای کشور به شما در امرتعمیر لوازم خانگی تان کمک خواهیم کرد.

کافیست هنگام ورود نوع دستگاه خود را انتخاب نموده و سپس ثبت درخواست نمایید تا کارشناسان ما به محل اعزام شوند و دستگاه شما را جهت تعمیر به کارگاه آورده و در مدت زمان مشخص به شما تحویل دهند.برای سریعتر شدن روند تعمیر چنانچه خودتان دستگاه را به کارگاه تحویل دهید به ما بیشتر کمک خواهید کرد.

ما همچنین برای کمک به کارافرینی در سطح کشور نماینده فعال میپذیریم با امید به اینکه کارافرینان با خرید امتیاز این استارت آپ و استخدام نیروی تکنسین ماهر دست در دست هم اولین مرکز خدماتی زنجیره ای کشور را راه اندازی کرده و افراد بیشتری را جذب این مجموعه نماییم .

از اینکه اپلیکیشن “دان‌شد” را انتخاب کردید از شما سپاسگزاریم.