29-3.9
خدمات اپلیکیشن ساز پازلی

خدمات انتشار اپلیکیشن در مارکت ها

برای انتشار اپلیکیشن اندروید یا iOS خود در مارکت‌های ایرانی و بین‌المللی مانند گوگل‌پلی، کافه‌بازار، مایکت، سیب‌اپ یا سیبچه با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن اپلیکیشن شما را در فروشگاه‌ مورد نظر منتشر خواهند کرد.

برای درخواست انتشار اپلیکیشن در مارکت مورد نظر، میتوانید از طریق ارسال تیکت به واحد پشتیبانی و یا تماس تلفنی با واحد مشاوران با ما در ارتباط باشید تا نسبت به برآورد و بررسی اپلیکیشن شما اقدام شود.

خدمات انتشار اپلیکیشن
خدمات انتشار اپلیکیشن

کافه بازار

انتشار اپلیکیشن: 445 هزار تومان
آپدیت اپلیکین: 295 هزار تومان

انتشار اپلیکیشن در مایکت

مایکت

انتشار اپلیکیشن: 445 هزار تومان
آپدیت اپلیکین: 295 هزار تومان

انتشار اپلیکیشن در چارخونه

چارخونه

انتشار اپلیکیشن: 445 هزار تومان
آپدیت اپلیکین: 295 هزار تومان

انتشار اپلیکیشن در پارس هاب

پارس هاب

انتشار اپلیکیشن: 445 هزار تومان
آپدیت اپلیکین: 295 هزار تومان

انتشار اپلیکیشن در اناردونی

اناردونی

انتشار اپلیکیشن: 445 هزار تومان
آپدیت اپلیکین: 295 هزار تومان

انتشار اپلیکیشن در سیب اپ

سیب اپ

انتشار اپلیکیشن: 445 هزار تومان
آپدیت اپلیکین: 295 هزار تومان

انتشار اپلیکیشن در سیبچه

سیبچه

انتشار اپلیکیشن: 445 هزار تومان
آپدیت اپلیکین: 295 هزار تومان

قوانین و مقررات انتشار

قوانین انتشار در کافه بازار(درآمدزایی و تبلیغات)

با توجه به اینکه مبحث درآمدزایی و تبلیغات از اپلیکیشن، مبحثی مطرح در ساخت اپلیکیشن هست و قطعا هر شخصی تمایل دارد که از اپلیکیشن خود به درآمد برسد، در ادامه به شرح این قوانین می پردازیم.
برنامه های فروشی

قوانین انتشار برنامه های فروشی چگونه است؟

بازار برای برنامه‌ها قیمت‌گذاری نمی‌کند و در این رابطه نظری نمی‌دهد. اگر می‌خواهید برای برنامهٔ خود قیمت مناسبی انتخاب کنید، می‌توانید با بررسی قیمت برنامه‌های دیگر و نظرات و امتیازهای کاربران تصمیم بگیرید.

اگر در زمان انتشار برنامه، قیمت پیشنهادی صفر باشد در آینده امکان تغییر قیمت یا فروش آن وجود نخواهد داشت. اگر فکر می‌کنید برنامه‌ای که رایگان منتشر کرده‌اید از ابتدا کیفیت لازم را برای فروش داشته یا پس از به‌روزرسانی کسب کرده، لازم است آن را به عنوان برنامه‌ای جدید با قیمت مورد نظر ثبت کنید.

برنامه‌هایی که امکان کمک و حمایت از مؤسسه‌های معتبر و شناخته‌ شدهٔ خیریه را دارند باید رایگان باشند و پرداخت در مرورگر انجام شود. لازم است تأییدیه مؤسسه خیریه نیز در این خصوص ارسال شود.

کاربران نباید برای دریافت یک برنامه بیش از یک بار پرداخت انجام دهند؛ برنامه‌هایی که به صورت غیررایگان ارائه می‌شوند مجاز نیستند برای بخش دیگری از برنامه، از پرداخت درون‌برنامه‌ای کافه‌بازار استفاده کنند، مگر آن‌که محتوای ارائه شده از نوعی دیگر و به صورت فروشگاه باشد.

پرداخت درون برنامه‌ای

قوانین انتشار پرداخت درون‌برنامه‌ای چگونه است ؟

فعال‌سازی امکانات و ابزارهای موجود در برنامه، دسترسی کامل به محتوا، دریافت اعتبار و دیگر موارد تنها باید از کانال پرداخت بازار انجام شود و هیچ کانال جایگزین یا موازی دیگری پذیرفته نیست.

فروش محتوا، کارکرد، اعتبار یا خدماتی که درون برنامه استفاده یا مصرف می‌شوند باید از طریق پرداخت درون‌برنامه‌ای بازار انجام شود.

فروش کالای فیزیکی یا خدماتی که خارج از برنامه ارائه می‌شوند نباید از طریق کانال‌های پرداخت بازار انجام شود.

برنامه‌هایی که امکان استفاده از خدمات یا محتوا را به صورت اشتراک دوره‌ای فراهم می‌کنند، باید این کار را از طریق سرویس اشتراک بازار انجام دهند و تا زمان اتمام دورهٔ اشتراک کاربر، موظف به ارائهٔ خدمات مورد تعهد به وی هستند.

قوانین انتشار اپلیکیشن در مارکتها
تبلیغات و نمایش آن

قوانین انتشار تبلیغات چگونه است؟

تبلیغاتی که در برنامه‌ٔ شما نمایش داده می‌شود جزئی از برنامه است؛ در نتیجه وجود هر گونه محتوای نامناسب در آن بر عهده توسعه‌دهنده آن برنامه است. تبلیغات برنامهٔ شما نباید قوانین مربوط به «محتوا» (مانند تبلیغ فعالیت مجرمانه، خشونت، محتوای جنسی و ...) یا قوانین مربوط به «حریم شخصی» را نقض کند.

اجبار یا فریب کاربر برای کلیک بر روی تبلیغات، مشاهدهٔ آن‌ها یا نمایش تبلیغات به شکلی که موجب آزار کاربر شود یا در کارکرد برنامه تداخل ایجاد کند، قابل قبول نیست.

نکاتی که باید در نظر بگیرید

دستورالعمل‌های زیر می‌تواند به شما کمک کند:

تبلیغات خود را داخل برنامه نمایش دهید:

تمامی تبلیغات خود را داخل برنامه نمایش دهید، به گونه‌ای که آزاردهنده نباشد یا کاربر را مجبور به انتخاب آن نکند.

بدون اطلاع و رضایت کاربر، بیرون از برنامه تغییری ایجاد نکنید:

تبلیغات برنامه به هیچ عنوان نباید بدون اطلاع و رضایت کامل کاربر تغییری خارج از برنامه ایجاد کنند.

استفاده از قسمت اعلان‌ها (Notification) جهت تبلیغات خلاف قوانین است:

برنامه‌ها نباید از اعلان‌ها (Notification) برای ارسال تبلیغات استفاده کنند. اعلان‌ها می‌توانند برای اطلاع‌رسانی‌های مرتبط با کارکرد برنامه مانند به‌روز‌رسانی‌ و امکانات جدید آن استفاده شود. استفاده از اعلان‌های چسبان (Ongoing) نیز جز در مواقعی که برنامه برای عملکرد صحیح به آن نیاز داشته باشد خلاف قوانین است.

ایجاد میانبر، بوکمارک یا آیکون تبلیغاتی خلاف قوانین است:

برنامهٔ شما و تبلیغات آن نباید به صفحهٔ خانگی اندروید میانبری اضافه، در مرورگر دستگاه صفحه‌ای ذخیره یا آیکونی با هدف تبلیغات ایجاد کند.

تبلیغات گمراه‌کننده

تبلیغات نمایش داده شده توسط برنامه نباید گمراه‌کننده و فریبنده باشد و باید کاملاً مشخص باشد کدام برنامه نمایش‌دهندهٔ تبلیغ است.

عدم استفاده از رابط کاربری جعلی:

تبلیغات نباید به شکل رابط کاربری یک برنامه ظاهر شوند.

عدم شبیه‌سازی پیغام‌های سیستمی:

نمایش تبلیغات به شکل پیغام‌ها و هشدارهای سیستمی اندروید یا بازار، خلاف قوانین است.

عدم شبیه‌سازی پیغام‌های به‌روزرسانی:

جعل پیغام‌های به‌روز‌رسانی بازار یا اندروید خلاف قوانین است.

پرسش های متداول (FAQ)

در انتشار اپلیکیشن شما برای اولین بار اقدام به انتشار اپلیکیشن خود می کنید اما در آپدیت صرفا نسخه اپلیکیشن را با نسخه جدید جایگذاری می نمایید.

به دلیل تحریم های موجود انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی دشواری های خاص خود را دارد و می بایست توسط خود شخص انجام پذیرد. در این مورد پازلی صرفا به عنوان مشاور و راهنما می تواند به شما خدمات دهد و راسا قادر به انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی نخواهد بود.
بله. شما می توانید درخواست خود را با واحد پشتیبانی مطرح نموده و نام مارکت مورد نظر را اعلام نمایید. همکاران پشتیبانی پس از بررسی و امکان سنجی موارد مورد نیاز و هزینه انتشار را به شما اعلام می نمایند.
به دنبال پاسخ پرسش های خود هستید؟

021-91014803

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.