ارتقا پلن کاربری در پازلی

ارتقای پلن کاربری - اپلیکیشن ساز آنلاین موبایل پازلی
آنچه در این مطلب خواهید خواند:

بعد از ثبت‌نام در پازلی، حساب‌کاربری شما دارای طرح آغازین است. در این طرح شما امکان استفاده از همه ویژگی‌های پازلی را دارید و می‌توانید پنل را تست کنید اما امکان دانلود اپلیکیشن برای شما وجود ندارد. برای دسترسی به امکان دانلود باید یکی از طرح‌های پازلی را انتخاب کنید و ارتقا پلن بدهید. برای آشنایی با نحوه ارتقا پلن با من در بلاگ پازلی همراه باشید.

ارتقا پلن‌کاربری در پازلی

بعد از اینکه وارد پنل‌کاربری پازلی شدید می‌توانید اپلیکیشن خود را با استفاده از افزونه‌ها بسازید اما چون طرح شما آغازین است نمی‌توانید اپلیکیشن را دانلود کنید در نتیجه باید یکی از طرح‌ها پازلی را خریداری کنید.
برای مشاهده تعرفه‌ها روی لینک روبه‌رو کلیک کنید: تعرفه‌ها
برای ارتقا پلن در منوی سمت راست روی دکمه‌ی “ارتقا پلن” کلیک کنید.

ارتقای پلن کاربری - اپلیکیشن ساز آنلاین موبایل پازلی ۱بعد از کلیک روی دکمه‌ی ارتقا پلن وارد صفحه زیر می‌شوید. طرح‌های مختلف پازلی برای شما نمایش داده می‌شود.
ارتقا پلن کاربری-اپلیکیشن‌ساز-موبایل-پازلی-puzzley-1۱- در این قسمت می‌توانید طرح‌های مختلف پازلی را مشاهده کنید. بعد از بررسی می‌توانید متناسب با نیاز خود طرح موردنظر را انتخاب کنید.
۲- شما می‌توانید با استفاده از دکمه‌ی “خرید” وارد صفحه بعد که فاکتور خرید است بشوید و فرآیند خرید را طبق تصویر زیر تکمیل کنید.
ارتقا پلن کاربری-اپلیکیشن‌ساز-موبایل-پازلی-puzzley-2در این قسمت می‌توانید پیش‌فاکتور را مشاهده کنید و اگر کد تخفیف دارید می‌توانید آن را اعمال کنید و بعد پرداخت را انجام دهید. بعد از پرداخت حساب‌کاربری شما به طور خودکار، ارتقا پیدا خواهد کرد.
۳- اگر تمایل به تست ابزارها و افزونه‌های پازلی قبل از خرید نهایی دارید، می‌توانید دوره‌ی فعالسازی ۱۴ روزه را برای یکی از طرح‌ها فعال کنید. در مدت این ۱۴ روز شما فرصت تست همه امکانات پازلی را خواهید داشت و حتی بعد از ساخت اپ می‌توانید آن را دانلود کنید اما توجه داشته باشید که بعد از اتمام این دوره ۱۴ روزه اپلیکیشن شما به‌صورت کامل غیرفعال خواهد شد. به‌عنوان مثال شما در این دوره ۱۴ روزه با پازلی اپلیکیشن ساختید و آن را دانلود و نصب کرده‌اید و یا برای افراد دیگر ارسال کرده‌اید تا آن را بررسی کنند بعد از ۱۴ روز دیگر اپلیکیشن شما قابل استفاده نیست و غیرفعال می‌شود و شما باید یکی از طرح‌ها را خریداری کنید.
۴- در قسمت فاکتورهای خرید، می‌توانید فاکتورهای پرداخت‌هایی که انجام داده‌اید را مشاهده کنید.

نکته: زمانی که به حساب‌کاربری خود برمی‌گردید دو دکمه‌ی “تمدید اپلیکیشن” و “ارتقا طرح” را طبق تصویر زیر مشاهده می‌کنید.
ارتقا پلن کاربری-اپلیکیشن‌ساز-موبایل-پازلی-puzzley-3دکمه‌ی تمدید اپلیکیشن: زمانی که یک طرح کاربری از پازلی خریداری می‌کنید یک اپلیکیشن به‌صورت پیش‌فرض روی اکانت شما قرار دارد که می‌توانید اپ خود را بسازید. مدت زمان استفاده‌ی شما از این اپلیکیشن یک ساله است و هر سال باید اپلیکیشن را تمدید کنید تا اپ شما فعال بماند.
نکته: شما امکان این را دارید که هر تعداد اپ که بخواهید به پنل‌کاربری خود اضافه کنید اما برای اضافه‌کردن هر اپلیکیشن به پنل کاربری باید هزینه‌ی آن را پرداخت کنید. برای این کار باید ابتدا به بخش “اپلیکیشن‌ها” از منوی سمت راست پنل‌کاربری بروید و بعد روی دکمه‌ی “ایجاد اپلیکیشن جدید” کلیک کنید تا فاکتور برای شما نمایش‌ داده شود و پرداخت را انجام دهید.
دکمه‌ی ارتقا طرح: اگر یکی از طرح‌های پازلی را خریداری کرده‌اید و پاسخگوی نیازهای شما نبوده می‌توانید طرح خود را به دیگر طرح‌ها ارتقا بدهید. به‌عنوان مثال اگر طرح پایه را خریداری کرده‌اید می‌توانید با استفاده از این دکمه پلن خود را به استاندارد ارتقا دهید.

آموزش ارتقا پلن کاربری به پایان رسید. همین الان می‌توانید ساخت اپلیکیشن را در اپلیکیشن‌ساز پازلی شروع کنید.

پنل کاربری پازلی

مطالب مرتبط:
راهنمای کلی پازلی

آموزش ساخت اپلیکیشن با افزونه‌ها

اپلیکیشن‌های پیش‌ساخته

[modalsurvey id=”924478511″ style=”flat”]

به اشتراک بگذارید:

مصطفی لطفی
مصطفی لطفی
عاشق برنامه نویسی، رباعیات خیام و ورزش شنا هستم. همچنین به تکنولوژی های جدید مخصوصا در حوزه موبایل علاقه مندم و در مورد آن ها مطالعه می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *